Ціни на ремонт холодильників 24Frost.com.ua

Кваліфіковані майстри з ремонту холодильників в Україні на дому відновлять працездатність агрегату швидко і недорого. Зразкові ціни на послуги з ремонту холодильників наведені нижче.

Ремонт, відновлення блоку управління холодильника

У сучасних холодильниках управління режимами роботи компресора, контроль температури в холодильній і морозильній камерах виконуються модулем управління системою. Агрегат повністю втрачає працездатність при несправності контролера холодильника. Фахівці компанії 24Frost.com.ua готові відновити неробочий блок або замінити його новим.

від 2000 грн.
Замовити ремонт

Заміна дверцят холодильника

Двері агрегату вимагають заміни при сильних механічних пошкодженнях петель, внутрішньої панелі або термоізоляції, а також зовнішньої обшивки. Від стану дверцят залежить ключова властивість холодильної камери - герметичність. Майстер швидко і якісно встановить двері, а також виконає настройку і балансування.

від 350 грн.
Замовити ремонт

Чистка капіляра і заправка фреоном, заміна фільтра холодильника

Чистота капілярної трубки - найважливіша умова для нормальної роботи контуру фреону. Капіляр може забиватися через іржу, знос фільтру фреону, попадання стружки і інших твердих фракцій внаслідок хімічної реакції або зносу обладнання. Найбільш ефективно чистка виконується тільки за допомогою компресора і продувки капіляра рідким азотом під тиском.

від 900 грн.
Замовити ремонт

Ремонт підсвічування, заміна лампочки холодильника

Якщо холодильник працює нормально і без збоїв, а світло в основній камері не горить, можливо, перегоріла лампа підсвічування. Залежно від моделі холодильника і конструкції світильника, ремонт займе від 10 до 20 хвилин. У деяких випадках доведеться розбиратися з проводкою, якщо контакти в патроні або на роз'ємах плафона окислені.

від 250 грн.
Замовити ремонт

Заміна дисплея холодильника

За допомогою дисплея система управління сучасним холодильником контактує з користувачем. Без дисплея неможливо отримати всю інформацію про роботу агрегату, а також повідомлення про можливі помилки в системі або розподільній скриньці. Заміна дисплея виконується при знятому облицюванні, що може зайняти до години в залежності від моделі пристрою.

від 450 грн.
Замовити ремонт

Заміна нагрівача в холодильнику

ТЕН відтаювання в холодильниках з системою No Frost час від часу від перевантаження або після закінчення терміну служби виходить з ладу. Для його заміни потрібно підібрати запчастину точно такої ж конфігурації. Це важливо, оскільки будь-яка невідповідність може призвести до зниження ефективності роботи основної або морозильної камери. Залежно від моделі холодильника заміна ТЕНу займе до години часу.

від 500 грн.
Замовити ремонт

Заправка холодильника фреоном

Через порушення герметичності контуру в місцях з'єднання трубок, випарника або капіляра холодоагент витече з системи, роблячи роботу холодильника неможливою. Після усунення причин витоку фреону майстер заправить систему заново. Перед заправкою система продувається близько 10 хвилин, тільки потім під тиском фреон потрібної марки заправляється в контур.

від 800 грн.
Замовити ремонт

Заміна випарника холодильника

Випарник будь-якого типу виконує найважливішу функцію, без якої холодильник не зможе виробляти холод - перетворення холодоагенту з рідкого в газоподібний стан. Випарник може бути відкритого, закритого (плакаючого) і винесеного типів. У деяких випадках пошкоджений випарник відновлюють, але в основному він підлягає заміні. Процес заміни тривалий і копіткий, вимагає спеціального інструменту та обладнання.

від 500 грн.
Замовити ремонт

Заміна терморегулятора холодильника

Завдання терморегулятора - контролювати роботу мотор-компресора для дотримання температури, встановленої користувачем. Розташування регулятора температури може бути різним, від цього залежить складність і час заміни. Іноді регулятор можна відремонтувати, проте коштує він не так дорого, щоб ризикувати працездатністю всього агрегату.

від 400 грн.
Замовити ремонт

Діагностика несправностей холодильника

Платна діагностика фахівцями компанії 24Frost.com.ua виконується тільки в тому випадку, якщо після виявлення несправності замовник відмовився від ремонту з яких-небудь причин. Якщо майстер служби виконує ремонт відповідно до тарифів, будь-які попередні діагностичні процедури, із застосуванням спецобладнання або без нього, виконуються безкоштовно.

від 250 грн.
Замовити ремонт

Заміна ущільнювача дверцят холодильника

Гумовий ущільнювач дверей забезпечує герметичність холодильної камери агрегату. Тим самим досягаються ідеальні умови для роботи системи охолодження. У разі пошкодження ущільнювача, його зміщення або звичайного зносу, розтріскування, всередину камери потрапляє тепле повітря, утворюється конденсат і лід на стінках, система охолодження працює на знос. Заміна ущільнювача займе від 15 до 30 хвилин в залежності від моделі.

від 700 грн.
Замовити ремонт

Заміна датчиків системи управління холодильника

Сучасні інтелектуальні системи управління холодильним обладнанням оснащені набором датчиків. За допомогою сенсорів модуль управління визначає температуру, вологість, тиск в камерах і встановлює оптимальний режим роботи. Для заміни деяких датчиків необхідний демонтаж внутрішніх панелей, тому ремонт може виконуватися в межах 40-80 хвилин.

від 800 грн.
Замовити ремонт

Заміна дверної ручки холодильника

Комфортне використання холодильника неможливо без ручки відкривання дверей. В силу багатьох обставин (пошкодження при транспортуванні, недбале поводження) ручка може не витримати і зламатися. Для заміни найчастіше доводиться розбирати всю внутрішню обшивку двері, що займе від однієї години.

від 250 грн.
Замовити ремонт

Заміна мотор-компресора холодильника

Заміна мотор-компресора пов'язана не стільки з установкою нового вузла, скільки з підготовкою і налаштуванням контуру холодоагенту, як зовнішнього, так і внутрішнього. Щоб зняти компресор, систему потрібно розгерметизувати, а це тягне за собою прочищення капіляра і трубок контурів, фільтра, продування і заправку холодоагентом всієї системи.

від 1400 грн.
Замовити ремонт

Заміна пускозахисного реле холодильника

Реле входить до складу системи управління пристроєм і служить для регулювання пуску і пауз в роботі двигуна компресора. У старих моделях холодильників використовувалися звичайні електромагнітні реле, в новіших - позисторні реле, що спрацьовують при зміні опору при нагріванні. Залежно від моделі, заміна реле забере від 30 хвилин до години часу.

від 450 грн.
Замовити ремонт

Заміна термостата холодильника

Заміна термостата в двокамерному і однокамерному холодильниках виконується по-різному. Все залежить від моделі пристрою і його конструкції. Вихід з ладу термостата повністю блокує роботу мотор-компресора і системи управління, що в нових моделях фіксує електронний модуль, видаючи повідомлення про помилку. Заміна займе від 30 до 60 хвилин.

від 400 грн.
Замовити ремонт

Заміна шлейфів і конекторів холодильника

У нових моделях холодильників інженери повністю відмовилися від проводів великого перетину для ланцюгів управління. Їх замінили тонкі і компактні шлейфи, які мають особливість переламуватися в самих непередбачуваних місцях. Для початку майстру необхідно знайти місце пошкодження шлейфу, протестувати його, а потім замінити. На це йде від 40 до 80 хвилин.

від 350 грн.
Замовити ремонт

Заміна вентилятора в системі No Frost холодильника

Вентилятор в сучасних холодильниках встановлений на задній панелі камери і змінюється буквально за кілька хвилин. Однак перед заміною необхідно провести точну діагностику, щоб з'ясувати причини його виходу з ладу. Це може бути звичайний знос, а може бути і збій системи управління.

від 600 грн.
Замовити ремонт

Заміна фільтра-осушувача холодильника

Забитий фільтр-осушувач призведе до виходу з ладу всіх контурів холодоагенту, як зовнішнього, так і внутрішнього. Фахівці рекомендують не затягувати із заміною і проводити її кожних 8-12 місяців в цілях профілактики, особливо в холодильниках зі стажем. Фільтр може розташовуватися як зовні, біля компресора, так і за задньою панеллю, від цього і залежить час роботи.

від 500 грн.
Замовити ремонт

Заміна таймера відтавання холодильника

Таймер відтавання може бути електромеханічного або електронного типу і розташовуватися як зовні на панелі, так і під зовнішніми панелями. У більшості випадків для доступу до таймера розморожування необхідно демонтувати внутрішню панель. Після цього таймер перевіряється на предмет пошкоджень і, якщо ремонт неможливий, замінюється новим.

від 350 грн.
Замовити ремонт

Заміна дверних петель холодильника

Дверні петлі змінюються в разі механічного пошкодження, а в старих моделях причиною заміни буде знос. Петля, яка втратила геометричні характеристики, не може забезпечити щільність прилягання дверного ущільнювача до торця холодильної камери, тому холодильник буде працювати некоректно, в камері утворюється лід, потрапляє тепле повітря.

від 350 грн.
Замовити ремонт
Працюємо
по всій Україні
Ремонт холодильників Київ Ремонт холодильників Вінниця Ремонт холодильників Дніпро Ремонт холодильників Житомир Ремонт холодильників Запоріжжя Ремонт холодильників Івано-Франківськ Ремонт холодильників Кропивницький Ремонт холодильників Луцьк Ремонт холодильників Львів Ремонт холодильників Миколаїв Ремонт холодильників Одеса Ремонт холодильників Полтава Ремонт холодильників Рівне Ремонт холодильників Суми Ремонт холодильників Тернопіль Ремонт холодильників Ужгород Ремонт холодильників Харків Ремонт холодильників Херсон Ремонт холодильників Хмельницький Ремонт холодильників Черкаси Ремонт холодильників Чернігів Ремонт холодильників Чернівці

Ремонт холодильників на дому

На побутову техніку в сучасному будинку покладена маса завдань. Одним з найбільш затребуваних побутових приладів на кухні абсолютно обґрунтовано вважається холодильник. Без нього звичний уклад у квартирі йде шкереберть, те ж саме відбувається, якщо холодильник несподівано зламався.

З огляду на чималі габарити сучасних холодильників, ремонт дома виглядає куди привабливіше, ніж відновлення пристрою в сервісному центрі. Ще більш вигідно і зручно, якщо ремонт холодильника вдома виконують майстри компанії 24Frost.

Переваги 24Frost.com.ua

Майстер по ремонту холодильників вдома в Україні від компанії 24Frost швидко і гарантовано якісно виконає найскладнішу роботу по відновленню холодильного обладнання. Таке розв'язання проблеми оптимальне і на це є ряд причин:

 1. Ви економите час. Возити холодильник в сервісний центр, погодьтеся, не найбільше задоволення. Це пов'язано з втратою часу, узгодженням з перевізником, вантажниками, можливо, вся процедура займе півдня. Майстер по ремонту холодильників від 24Frost поставить діагноз і відремонтує агрегат в найкоротші терміни.

 2. Ви економите гроші. Набагато дешевше доставити майстра до холодильника, ніж холодильник до майстра. Це, по-перше. По-друге, ціни на ремонт холодильника в сервісних центрах України найчастіше на порядок вище. Немає ніякої гарантії, що холодильник перестав працювати через дріб'язкову причину, яку можна усунути прямо на вашій кухні.

 3. Ви отримуєте якісно відремонтований прилад і гарантію від компанії 24Frost. При необхідності майстер замінить запчастину, що вийшла з ладу, усуне течію фреону, замінить фреон, проведе профілактику. Для цього у компанії 24Frost є всі сучасні технічні засоби.

 4. Ми не ділимо холодильники на «старі» і «нові». Будь-яке холодильне обладнання, будь-якої марки, будь-якого року випуску буде відремонтовано вдома швидко, якісно і відповідно до рекомендацій виробника.

 5. Кожен майстер по ремонту холодильників компанії 24Frost проходить відповідну професійну підготовку та атестацію. Це гарантує, що діагностика несправності буде виконана максимально точно, а ремонт - швидко і якісно. Ніякої самодіяльності.

Особливість компанії 24Frost в тому, що консультації в телефонному режимі абсолютно безкоштовні. Більш того, кваліфікована консультація допоможе скоротити час на діагностику. Майстер по холодильниках заздалегідь підбере необхідні комплектуючі для кожного конкретного випадку.

Що з моїм холодильником? Несправності і проблеми

Незалежно від бренду холодильника, його моделі та конфігурації, існує ряд характерних несправностей для будь-якого приладу.

 1. Холодильник не запускається. Це відбувається через масу причин, тут потрібна діагностика дома. На першому місці, як правило, проблеми з електроживленням. Також є ймовірність діагностування несправності пускового реле, в гіршому випадку - поломка електродвигуна.

 2. Витік фреону. Холодоагент любить йти як через випарник (через механічні пошкодження), так і через підвідні трубки, з'єднання. Несправність буде усунуто швидко, якщо немає критичних пошкоджень контуру. Місце витоку майстер по ремонту холодильників встановить або візуально, або за допомогою електронного обладнання.

 3. Гучні клацання при запуску апарату, часті перезапуски, неефективна робота морозильної камери. У цьому випадку причиною неприємності стає пускозахисне реле. Його заміна займає від сили 20-30 хвилин. Якщо вчасно не звернути увагу на неадекватну роботу агрегату, можна вивести з ладу мотор-компресор.

 4. Морозильна камера швидко обростає льодом. Це може бути симптомом негерметичності двері морозилки або несправності модуля відтавання.

 5. Морозильна камера не підтримує задану температуру або морозить занадто сильно. Тут, швидше за все, маємо справу з несправністю терморегулятора або датчика температури. Ці запчастини не відновлюються і підлягають заміні, яка займе від 20 до 40 хвилин в залежності від моделі холодильника.

 6. Холодильник тече. Винуватців часто буває кілька, але сама основна причина - засмічення дренажного контуру.

 7. Задня стінка основної камери швидко обростає льодом. В цьому випадку винен основний термостат агрегату. У деяких випадках поява локальних масивів льоду вкаже на витік холодоагенту, особливо в старих моделях холодильників.

 8. Поломка мотор-компресора. У деяких випадках агрегат можна відремонтувати, проте на більшості старих моделей компресор підлягає заміні. Перший сигнал про його несправність - втрата контролю над температурою в основній камері, тривала робота електродвигуна, двигун зовсім не запускається.

 9. Втрата еластичності ущільнювачем двері основної або морозильної камери. Навряд чи критична несправність, але з часом призводить до втрати ефективності роботи всього пристрою. Герметичність основної камери - запорука коректної роботи всіх систем холодильника. Ущільнювач також змінюється в профілактичних цілях, якщо є інші симптоми зниження ефективності роботи холодильника. Заміна виконується буквально за 15-20 хвилин.

 10. Сторонній шум при роботі компресора. Залежно від характеру шуму, майстер 24Frost на дому встановить причину появи сторонніх нехарактерних звуків. Найчастіше причиною стає зношений компресор, електродвигун або пускозахисне реле.

 11. Механічні проблеми, пов'язані з ушкодженнями петель, дверних панелей, замків і засувок. У більшості випадків пошкоджену деталь просто змінюють. Іноді необхідне регулювання, як у випадку з основними дверима холодильника - вони повинні закриватися щільно, без зусиль і герметично.

Сучасні моделі холодильників працюють за допомогою безлічі електронних систем і блоків управління. Їх діагностика, ремонт або заміна теж вимагає високої кваліфікації і знань, а також відповідного обладнання. 

Чому холодильник виходить з ладу

Практика майстрів по ремонту холодильників компанії 24Frost показує, що в більшості випадків поломки холодильника зустрічаються через зношування деталей внаслідок тривалого терміну служби і відсутність профілактичних заходів. Так, від зносу компресорів, реле, електродвигунів, термостатів і датчиків страждає більшість немолодих агрегатів.

У ряді випадків, зафіксованих фахівцями сервісу 24Frost, були порушені вимоги і рекомендації з експлуатації від виробника обладнання. У цю категорію поломок відносять холодильники, які страждають від ряду факторів:

 • відсутність номінальної напруги в мережі, різких перепадів напруги;

 • установки холодильного обладнання в безпосередній близькості від нагрівальних приладів (кухонних плит, опалювачів, котлів, побутових обігрівачів);

 • тривалого перебування включеного приладу в приміщенні з високим рівнем вологості повітря;

 • механічних пошкоджень контуру циркуляції, проводки, органів управління під час транспортування або недбалої експлуатації.

Крім цих факторів ризику, фахівці 24Frost час від часу фіксують порушення штатних режимів роботи приладу з вини господаря. У цих випадках буде корисна кваліфікована консультація професіонала і правильна настройка режимів роботи з урахуванням умов експлуатації холодильника.

Як відремонтувати холодильник вдома

При виникненні будь-якої несправності важливо не затягувати з її усуненням. Якщо вчасно звернутися до кваліфікованих майстрів по ремонту холодильників 24Frost, можна уникнути більш серйозних проблем з обладнанням.

Для цього достатньо заповнити форму на сайті або зателефонувати ___. Диспетчер в телефонному режимі проконсультує і уточнить зручний час для візиту майстра. Через кілька годин ваш холодильник знову в строю. Ремонт холодильника в Україні з 24Frost - надійний, швидкий і недорогий варіант розв'язання найсерйозніших проблем з побутовою технікою.